PHIBROWS MICROBLADING

Phibrows je přirozená metoda permanentního make upu (PMU), tzv. microblanding. Jeho největší výhodou je zcela naturální vzhled obočí a to díky vláskové metodě, kdy jsou jednotlivé chloupky vykreslovány sterilním ručním perem ve sledu přirozeného růstu obočí. Správný tvar a symetrii zajišťuje měření pomocí Phi aplikace. 

Pigment je aplikován pouze do vrchní vrstvy kůže, čímž se zabrání rozpývání a změně barevnosti, jak tomu často bývá u klasické metody permanentního make upu. 

 

CENA 3499,-

korekce obočí 500 - 1.200 Kč

 

TRVANLIVOST 

 

Microblanding touto metodou vydrží 12 až 18 měsíců a to v závislosti na typu kůže, imunitě, věku, životním stylu a hlavně následné péči po aplikaci. Obecně platí, že čím mastnější kůže, tím dříve je pigment z pokožky vyloučen. 

 

APLIKACE 

 

Samotný zákrok se skládá z krátké konzultace, kde posoudím stav Vaší pokožky, společně vybereme ideální barvu pigmentů a seznámím Vás s průběhem celé procedury, která trvá 1,5 až 3 hodiny v závislosti na stavu Vašeho obočí. 

 

    Bolestivost zákroku je individuální, v druhé fázi vždy aplikuji anestetikum, aby bylo ošetření pro Vás co nejkomfortnější. Zákrok probíhá vleže za dodržení veškerých hygienických zásad, nástroje používám sterilní, jednorázové. 

 

FINÁLNÍ VÝSLEDEK 

 

Obočí je kompletně zahojeno cca po 28 dnech. Počáteční intenzivní barva během prvních dní vybledne a postupně pak opět tmavne do finální podoby. Obočí je po zahojení o 50% bledší a chloupky o 10-15% tenčí než bezprostředně po první aplikaci. V 99% případů je potřebná korekce, která se provádí nejdříve 4 týdny nejpozději ovšem 2 měsíce po zákroku. 

 

PÉČE PO APLIKACI 

 

Prosím věnujte tomuto bodu zvláštní pozornost. Perfektní výsledek totiž závisí až ze 70% na Vaši péči po aplikaci. Je velice důležité dodržovat veškeré instrukce, které ode mě obdržíte vytištěné. 

Obočí je třeba během tří týdnů potírat speciální mastí, aby se co nejlépe zhojilo. Během 3 až 7 dnů se obočí vylupuje v podobě malých šupinek, které za žádnou cenu nestrhávejte. Důležité je se vyhýbat slunečnímu záření, soláriu a nadměrnému máčení pokožky. 

 

UPOZORNĚNÍ 

 

  • 24 hodin před zákrokem nekonzumujte žádný alkohol, kávu nebo energetické nápoje.
  • 7 dní před zákrokem nenavštěvujte solárium a nepodstupujte chemické ošetření pleti.
  • 10 dní před zákrokem si nebarvěte obočí.
  • Po aplikaci botoxu do čela je první možná aplikace po 4 týdnech 

 

KONTRAINDIKACE 

K zásadním kontraindikacím patří těhotenství, kojení, keloidní jizvy, epilepsie, imunodeficience, onkologická onemocnění, infekční onemocnění, viróza, nemoci krve a užívání antibiotik.

 

 Pokud trpíte alergiemi, diabetem, srdečním a cévním onemocněním, atopickým ekzém nebo jiným kožním onemocněním či užíváte antidepresiva atd. prosím před zákrokem o konzultaci u lékaře, v případě závažnějších problémů si nechte vystavit potvrzení.

 

 V případě, že již máte starší PMU, prosím o zaslání fotografie. V některých případech, kdy jsou pigmenty ještě moc syté nebo je kůže zjizvená není tato metoda vhodná.

 

Fotogalerie: MICROBLADING OBOČÍ