Brazilská depilace  je  moderní trend, který k nám přišel z Brazílie a USA. Jedná se o úplné odstranění chloupků v intimních partiích a v tříslech. Po dohodě je možné nechat na přirození z chloupků třeba proužek, trojúhelníček, véčko. Pro komplikovanější nápady srdíčko, playboy a jiné za příplatek 200,- Kč


 Jaké jsou podmínky?

 Cukrová pasta EPILL BODY zvládne chloupky už od 3 milimetrů, jestli jsou silné, doporujčuji narůst alespoň 5 milimetrů. Na délce nezáleží zkrátíme podle potřeby.

 Jak dlouho vydrží pokožka hladká?

Opakované ošetření cukrovou pastou je individuální u každého klienta (dle rychlosti růstu vlasu a depilované části těla), obecně lze počítat s dobou mezi 4 - 6 týdny.


 Brazilská depilace je sice poměrně bolestivější, než holení žiletkou, ale na druhou stranu budete mít  téměř měsíc klid. Poprvé se ale určitě svěřte raději odborníkům, protože intimní partie jsou opravdu hodně citlivé.  Při postupném opakování se chloupky ztenčují a pak už ani nebudete cítit, že se vytrhávají.
 

Brazilská depilace cukrovou pastou

pro dámy 600,- Kč,  pro pány 1.100,- kč

        

Anestetikum bez injekce 5g 200,-Kč     

Anestetikum se používá na kůži, sliznici pohlavních orgánů dospělých a bércové vředy pro vyvolání dočasné ztráty vnímání nebo znecitlivění před některými  výkony.

Online Objednání

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat pro upřesnění termínu.