Chemický peeling Sesderma s nano technologii
Je nechirurgické ošetření, jehož výsledkem je šetrná exfoliace vnější vrstvy pokožky, čímž se napomáhá k její rychlejší obnově.

 

 Chemický peeling slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Také je nedílnou součástí komplexní léčby akné a pozitivně působí na mastnou pokožku. Chemický peeling patří k zákrokům s okamžitým účinkem.

 

 

 MESOPEELING Antiaging Dermic působí blahodárně na poškozenou a stárnoucí pleť. Vynikajících výsledků je dosaženo u pokožky se skvrnami či jizvami po akné.

 

Výsledky jsou viditelné od prvního ošetření. Pokožka obličeje se stává viditelně mladší, jasnější a vyhlazenější. Drobné vrásky mizí a případné skvrny jsou světlejší. Jizvy se pomalu ztrácejí.

 

Výsledky: 

 

  • Celkové ozdravení pleti
  • Podpora hydratace kůže
  • Vyhlazení jemných povrchových vrásek
  • Zmenšení velikosti pórů
  • Zjemnění povrchu pokožky
  • Odstranění pigmentových skvrn

Chemický peeling je účinný postup používaný nejen k regeneraci pokožky obličeje, krku a dekoltu, ale také na hřbetu rukou a zad.

 

 

Dle typu vašeho problému si můžete vybrat ošetření:

 

 

1. DERMAPEEL -  1.900,- Kč

 

Cíl: Antioxidace, Rozjasnění, Sjednocení, Prosvětlení, Antiaging

 

2. SUNDELACT -  1.200,- Kč

 

Cíl: Vhodné pro kruhy pod očima, oční kontury bez jasu a hydratace.

Vyhlazuje vrásky kolem očí a zesvětluje. Zvyšuje mikrocirkulaci a lymfatickou drenáž (vhodné na otoky)

Chrání před UV zářením

 

3. NONGIPEEL 1.900,- Kč

 

Cíl: Bledá a unavená pleť s nedostatkem jasu. Dehydrovaná pleť. Pokožka nadměrně vystavena slunečnímu záření.

 

4. VENLAC 1.600,- Kč

 

Cíl: KUPERÓZA (popraskané žilky), Rosocea (růžovka), problematická pleť

 

5. DERMAPEEL + C – PEEL DELIVERY SERUM 2.100,- Kč

 

Cíl: Rozjasnění a tonizace pleti. Vyhlazení epidermisu. Antiaging. Chrání před UV zářením

 

 

Po aplikaci se zrychlí obnova kožních buněk, zlepší se kvalita elastických vláken, zlepší se hydratace kůže, sníží se produkce mazu a upraví se abnormální rohovění pokožky. Nezanedbatelným účinkem chemického peelingu je i efekt antioxidační.

 

 

Ošetření je nebolestivé. Výjimečně můžete při ošetření cítit lehké štípaní. 

Na pokožku je aplikovaná kyselina v různých variacích, dle typu pokožky . Po několika minutách působení je látka neutralizována a odstraněna. Působením látky dojde nejprve k rozvolnění povrchové vrstvy kůže, která se následně začne obnovovat. Tím je dosaženo mladistvějšího a svěžejšího vzhledu nebo odstranění jakéhokoli problému na pleti.

 

 

Pro udržení trvanlého efektu, doporučuje se podstoupit 4 – 6 ošetření, mezi kterými by měla být pauza 21 dní.

 

 

Po ošetření bude vaše pokožka lehce začervenalá. 

 

U chemického peelingu je důležité se po dobu ošetření vyhnout slunečnímu záření a užívat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Naši profesionálové vám doporučí, jaké přípravky je třeba na ošetřenou pleť aplikovat. Většinou se jedná o přípravky zklidňující pokožku a podporující její regeneraci.

 

Chemický peeling je při dodržení správného postupu a správné diagnózy velmi účinnou léčebnou a korektivní metodou, která mnohdy může nahradit jiné, mnohem finančně nákladnější ošetření

 

 Kontraindikace:

 

Spálení pokožky, porušení integrity kůže v ošetřované oblasti, epilepsie, nádorová onemocnění, užívání léků zvyšujících fotosenzibilitu pokožky .